+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Me marrëveshje
  • ID: 68759
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 83.5 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Kalabri(Emshir). Banesa ka nje siperfaqe prej 83.5m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. E pershtatshme per banim ose zyre te ndryshme.

Renditja : Sallonë me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo |