+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 138,000.00
  • ID: 70213
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 92 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kopleksin Nartel Exin, ka nje siperfaqe prej 92m2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Në çmim përfshihen mirëmbajtja, uji dhe mbeturinat.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | 2 Ballkona | Garazh |