+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00
 • ID: 70347
 • Prona: Banesë
 • Oferta: Kontraktuar!
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 105 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Riera, ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Paradhomë | Banjo | Wc | Depo |