+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 91,350.00
 • ID: 71403
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Kalabri(Emshir). Banesa gjendet ne kompleksin Ylli, ndertim i Bashkimi Projekt, ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe gjendet ne katin e 2-të. Banesa është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne Mars.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |