+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 120,000.00
 • ID: 75049
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 107.63 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Kalabri(Emshir). Banesa gjendet ne kompleksin Trea, mbrapa pompes Shell, ka nje siperfaqe prej 107.63m2 dhe gjendet ne katin e 3-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |