+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 350.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 11982
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 0466336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Aktash. Banesa gjendet te salla e sporteve ‘1 Tetori’, te ish klinika gjermane e syrit, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, është e mobiluar në tërësi, luksoze dhe shumë komode për banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |