+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 450.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 7202
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 130 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë në lagjen Arbëri(Dragodan), në objektin Pandora Tower (objekti Pandora Tower është një objekt që ka siguri të lartë dhe ofron të gjitha shërbimet 24 ore), është e mobiluar në mënyrë ekskluzive, ka pamje të jashtëzakonshme në drejtim të qytetit.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |