+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 15482
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Bregu i Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Hajrullah Abdullahu, një rrugë më lartë OSBE-së, ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon |