+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN I DIELLIT

€ 300.00 / muaj
  • ID: 44520
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira ne lagjen Bregu i Diellit, prane ish davidovit. Banesa posedon siperfaqe prej 80m2, është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim,

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |