+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN I DIELLIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 46364
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet afër Reiffeisen Bank, tek Xhambast, posedon siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon