+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN DARDANIA

€ 300.00 / muaj
  • ID: 19124
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Dardania perballë statujës së Bill Clinton, është e mobiluar, e rinovuar dhe në gjendje shumë të mirë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi 2 | Banjo | Korridor | Ballkon