+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 750.00 / muaj
 • ID: 55654
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa gjendet te kulla e zotnisë, posedon nje siperfaqe prej 75m2, dhe gjendet ne katin e 5-të(posedon ashensorin). Është e mobiluar në tërësi me mobilie moderne të klasit të lartë, Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos. Në qmimi perfshihet edhe garzhda.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |