+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHEREVE

€ 300.00 / muaj
  • ID: 59721
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen Muhaxhereve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim.

Rendijta: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |