+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 300.00 / muaj
 • ID: 80713
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, nuk posedon lift, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |