+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 400.00 / muaj
 • ID: 81939
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kulla e verdh, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Në këtë çmim përfshihët: Uji, Mbeturinat, mirëmbajtja dhe lifti.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc |