+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 650.00 / muaj
  • ID: 81983
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 96 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Trio, ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje moderne.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo | Ballkon |