+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 360.00 / muaj
  • ID: 54575
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë 2+1 ne Lagjen e Mati 1 , me kushte shum te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet, e renovuar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | korridor | 2 Ballkona |