+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 63175
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 2+1 ne Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.“Holger Petersen”, ne kompleksin e Vëllezerit Asllani, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, Sistemin e grohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |