+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 450.00 / muaj
  • ID: 67316
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 124 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen e spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Eulex-it, ka nje siperfaqe prej 124m2 e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Paradhomë | 2 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | 2 Ballkona | Depo |