+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 69,000.00
 • ID: 68761
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Sipërfaqe: 77 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet ne kompleksin “Leka Residenc”, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe gjendet ne katin e parë, Banesa është ne ndertim e sipër.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |