+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 400.00 / muaj
 • ID: 71125
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 97 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër restaurant Pula, ka nje siperfaqe prej 97m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |