+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 400.00 / muaj
 • ID: 84017
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Anna Residence, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, është e mobiluar dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |