+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 300.00 / muaj
  • ID: 85531
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek kompleksi i Vëllezerit Asllani, Rr.”Holger Petersen”,  dhe ka nje siperfaqe prej 85m2.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |