+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 320.00 / muaj
 • ID: 21526
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen e Spitalit, me kushte shumë të mira banimi. Banesa ndodhet tek banesat e Avni Gjakoves, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar ne tërësi e gatshme për banim, posedon ashensorin.

Renditja: Sallon me kuzhinë |2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |