+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 400.00 / muaj
  • ID: 26460
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 106 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen për Qira Banesa 2+1 në Lagjen e Spitalit. Banesa ndodhet mbrapa QKUK-së, ka sipërfaqe prej 106m2, është e paisur me të gjitha mobiliet me kushte shumë te mira, posedon dhe garazh për makinë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |