+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 47732
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Rruga: Rr. Holger Pedersen
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë ne Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet ne Rr.Holger Petersen, mbrapa QKUK-se, objekti Berisha Group, banesa është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |