+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 320.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 12138
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Kalabria (Emshir), te Model Slovenia. Banesa ndodhet në katin e parë dhe është e mobiluar së fundmi me shumë shije dhe komoditet të lartë, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |