+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 320.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 16559
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 68 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek qendra tregtare ‘Dardha’, afër stacionit të autobusëve, ka nje siperfaqe prej 68m2 dhe ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |