+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
  • ID: 20865
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 84 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Kalabria (Emshir), gjendet afër stacionit te autobusave, banesa është e mobiluar dhe e gatshme per banim me te gjitha paisjet e duhura, posedon ashensor, banesa gjinedet ne ndertesat me kualitative me park,pishin,sigurimi 24 ore me kamera ne te gjitha anët,uje dhe drite 24 ore,parking nentokesor.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |