+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN KODRINA

€ 400.00 / muaj
  • ID: 62063
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kodrina
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne lagjen Kodrina, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 85m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon garzhen dhe depon.

Renditja: Sallon me kuzhine | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |