+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN KODRINA

€ 450.00 / muaj
 • ID: 77386
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kodrina
 • Sipërfaqe: 77 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne lagjen Kodrina, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon garzhen dhe depon.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |