+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN MATI 1

€ 350.00 / muaj
  • ID: 40554
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Mati 1. Banesa ndodhet ne Rr.Muharrem Fejza, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Garazhde |