+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
  • ID: 42245
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë duplex 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet ne Rr.”Muharrem Fejza”, posedon nje siperfaqe prej 110m2, e mobiluar komplet ne mobilie dhe te gjitha paisjet ne gjendje perfekte, perbehet nga dy njesi, e gatshme per banim.

Renditja: Kati 1: Sallon me kuzhinë | Banjo | Depo | Ballkon me kopsht |
Kati 2:  2 Dhoma gjumi | Garderob |