+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
 • ID: 52353
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Rruga: Ndue Perlleshi
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.”Ndue Perleshi”, afër xhamis, mrapa Emones, është e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje shumë te mire, dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Garazh |