+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
 • ID: 55921
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Banesa posedon edhe garzhden.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |