+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
 • ID: 57697
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 86 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banese 2+1 ne Lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.”Isa Kastrati”, afër shkollës Mileniumi i tretë, ka nje siperfaqe prej 86m2, dhe gjendet ne katin e parë. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |