+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 320.00 / muaj
 • ID: 61933
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 64 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Muharrem Fejza”, tek shkolla Pavarësia, ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |