+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

Banesë 2+1 në lagjen Mati 1

€ 300.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 6940
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë në lagjen Mati 1. E tëra e mobiluar dhe me të gjitha elememtet e nevojshme.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon