+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 92,000.00
  • ID: 60622
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 76.33 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 ne lagjen Prishtina e Re. Banesa ka nje siperfaqe prej 76.33m2 dhe ndertimet janë ne perfundim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |