+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 400.00 / muaj
  • ID: 65925
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne lagjen Prishtina e re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 86m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |