+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 162,000.00
  • ID: 71287
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 104.75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitja banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re. Banesa gjendet ne kompleksin Albanica Residence, ka nje siperfaqe prej 104.75m2. Banesa ka pamje nga rruga kryesore, posedon parkingun per vetura dhe është ne ndertim e siper.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon |