+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 113,160.00
 • ID: 74146
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 94.3 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Capital Hill Residence, me nje pamje te mrekullueshme te qytetit, ka nje siperfaqe prej 94.3m2 dhe gjendet ne katin e 9-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |