+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 115,920.00
 • ID: 74152
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 93.6 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Park Residence, është ndertim i Berisha Group, ka nje siperfaqe prej 93.6m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon | Depo |