+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 75041
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 82 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Castel Restaurant, ka nje siperfaqe prej 82m2 e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, dhe ka parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |