+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marrëveshje
 • ID: 76024
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 77 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Holger Peterson, mbrapa QKUK, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe gjendet ne katin e 6-të. Banesa është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne Tetor 2024.

Renditja : Sallon  me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |