+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 80,000.00
 • ID: 76150
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin “Prishtina Green Hill”, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe gjendet ne katin e 9-të, është ndertim i ri dhe i pa banuar më parë. Posedon dhe garazhen nëntoksore.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |