+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
 • ID: 76723
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 91 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne rrugen Holgen Petersen, afër Illyrian Castle Restaurant, ka  nje siperfaqe prej 91m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e pa banuar më parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo |