+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 400.00 / muaj
 • ID: 77470
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Holger Petersen, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |