+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 300.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 13209
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen Tophane. Banesa gjendet afër kolegjit ‘Rinvest’, rr.Lidhja e Prizrenit, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, është e mobiluar dhe ka një organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |