+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 500.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 14714
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 115 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Ulpianë. Banesa gjendet tek kompleksi Beni Dona, ka nje siperfaqe prej 115m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e mobiluar, ka privatësi dhe pamje të mrekullueshme.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Terracë |